Perkant ar registruojantis internetinėje parduotuvėje www.grappa.lt patvirtinate savo sutikimą su šiomis Taisyklėmis. 

Pirkti prekes www.grappa.lt internetinėje parduotuvėje turi teisę veiksnūs asmenys ne jaunesni kaip 20 metų ir juridiniai asmenys.

Pirkėjai, kurie turi licenzijas verstis didmenine ar mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais dėl prekių užsakymų turi kreiptis atskirai +37069887846 arba info@dspbaltic.lt

Užsakyti prekes galima bet kuriuo laiku, bet pardavimai yra vykdomi tik darbo dienomis nuo 10.00 iki 20.00 valandos.

Visa informacija, kurią Pirkėjas nurodo registruojantis ar perkant turi būti tiksli ir teisinga.

Naudodamiesi www.grappa.lt internetine parduotuve, įsipareigojate laikytis nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

 

Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

Pirkėjas turi teisę lankytis interntinėje parduotuvėje www.grappa.lt šių Taisyklių nustatyta tvarka.

Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą. 

Jeigu pasikeičia Pirkėjo pateikti duomenys registracijos formoje, jis privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

Pirkėjas įsipareigoja neperduoti savo prisijungimo duomenų tretiesiems asmenims. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją elekroniniu paštu info@dspbaltic.lt

Pirkėjas, lankydamasis internetinėje parduotuvėje www.grappa.lt įsipareigoja laikytis šių Taisyklių ir nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

Jei Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas ir sumokėti pinigai už užsakytas prekes negrąžinamos Pirkėjui.

 

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

Pardavėjas įsipareigoja sudaryti galimybę Pirkėjui lankytis internetinėje parduotuvėje www.grappa.lt šių Taisyklių nustatytomis sąlygomis. 

Pardavėjas įsipareigoja dėti visas pastangas, kad pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs pristatymo būdą „Atsiimti vietoje", prekių neatsiima (ir/ar neapmoka) per 2 darbo dienas.

Pardavėjas turi teisę atsisakyti įvykdyti prekių užsakymą, jei baigėsi užsakytų prekių atsargos.

Pardavėjas turi teisę atsisakyti įvykdyti prekių užsakymą, jei prekes užsako asmuo, kuris neturėjo teisės sudaryti sutarties.

Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą internetinės parduotuvės www.grappa.lt registracijos formoje, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatytus atvejus.

  

Prekių kainos, atsiskaitymo tvarka ir terminai

Prekių ir paslaugų kainos internetinėje parduotuvėje www.grappa.lt yra nurodytos eurais su PVM. 

Apmokėti už perkamas prekes galima šiais būdais:

Naudojantis elektronine bankininkyste per Paysera mokėjimų sistemą.

Bankiniu pavedimu į nurodytą Pardavėjo sąskaitą. Pasirinkus šį variantą užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

  

Pristatymo sąlygos

Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas asmuo (kurjeris).

Prekės yra pristatoms tik asmenims vyresniems nei 20 metų.

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o Pardavėjas ar jo įgaliotas asmuo turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad asmuo, kuris atsiima prekes yra vyresnis nei 20 metų ir duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei asmuo, kuris atsiima prekes yra ne vyresnis nei 20 metų ar duomenys nesutampa, Pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių. Tokiu atveju Pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas ir sumokėti pinigai už užsakytas prekes negrąžinamos Pirkėjui.

Užsakius prekes iki 14.00 valandos - pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių nerijoje) - sekančią darbo dieną. 

Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 10.00 iki 17.00 valandos.

Prieš atvykdamas Kurjeris paskambina Pirkėjui ir suderina prekių pristatymo laiką.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku.

Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu užsakytos prekės yra pateikiamos sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu pateikiamos neužsakytos prekės arba pateikiamas netinkamas užsakytų prekių kiekis.

Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas neatsako prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.

Negavę siuntos nurodytą dieną, prašome susisiekti +37069887846 arba info@dspbaltic.lt

Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

Pirkėjas įsipareigoja Pardavėjui atlyginti patirtą žalą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda Pirkėjo, ar kitų Taisyklių sąlygų netinkamo vykdymo.

Prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas (išskyrus Kuršių nerijoje), jei užsakymo dydis ne mažesnis kaip 15 eurų.

Perkant prekes už mažiau nei 15 eurų, pristatymas 4 eurai (išskyrus Kuršių nerijoje). 

Nemokamai atsiimti užsakytas prekes galima (per 1 darbo dieną) parduotuvėje GRAPPERIA, adresu Užupio g. 30, Vilniuje darbo dienomis ir šeštadienį nuo 12.00 iki 20.00 valandos.

  

Prekių kokybė

Pardavėjas garantuoja prekių kokybę. 

Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, Pardavėjas įsipareigoja prekę pakeisti. 

Pardavėjas neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

Pirkėjo įspūdžiai apie prekę gali skirtis nuo pateikto prekės aprašymo. Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl neatitikimų.

  

Atsakomybė

Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia registracijos formoje tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius. 

Pirkėjas internetinėje parduotuvėje www.grappa.lt, užpildydamas registracijos formą patvirtina, kad yra ne jaunesnis kaip 20 metų. Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis www.grappa.lt internetine parduotuve.

Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. Jei internetinės parduotuvės www.grappa.lt teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie internetinės parduotuvės www.grappa.lt  naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju.

Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

Jei internetinėje parduotuvėje www.grappa.lt yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už juose esančią informaciją ar vykdomą veiklą, šių tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir neatstovauja toms įmonėmis bei asmenims. 

Atsiradus žalai, kaltoji Šalis atlygina kitai Šaliai atsiradusius tiesioginius nuostolius.

 

Privatumo politika

Pardavėjas gerbia kiekvieno internetinės parduotuvės www.grappa.lt lankytojo teisę į privatumą.

Pardavėjas turi teisę rinkti ir apdoroti asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas nurodė internetinėje parduotuvėje www.grappa.lt ir, esant būtinybei, atskleisti juos tretiesiems asmenims, kai tai būtina užsakymo įvykdymui, duomenų tvarkymui arba grappa.lt veiklos planavimui ir analizei. 

 

Nemokamas pristatymas
Užsakymams nuo 15 EUR
Išskirtinio skonio
gurmaniški produktai
Patogus atsiskaitymas
Internetu arba atsiimant